Енергетичний салон XXI – це платформа, яка слугує мостом між міжнародними інвесторами та місцевими діловими партнерами, державними органами влади, територіальними громадами, іншими важливими стейкхолдерами.

Ідея полягає у забезпеченні мобільного місця для представлення переваг присутності міжнародних енергетичних компаній на локальних ринках шляхом взаємодії, діалогу та співпраці з ключовими зацікавленими сторонами. Енергетичний салон XXI допомагає інвесторам у створенні та розвитку нових бізнес-можливостей, а також сприяє поширенню інформації про їхню діяльність у тих країнах, у яких вони працюють. Energy Salon XXI – це та платформа, яка може дозволити представникам енергетичного сектору мати вплив на головні виклики нашого тисячоліття.

Енергетичний салон XXI допомагає:

  • енергетичній галузі пропагувати своє місце в суспільстві, показуючи, як інвестори можуть позитивно впливати на створення соціальних умов;
  • міжнародним компаніям будувати та зміцнювати стратегічні партнерські відносини з основними зацікавленими сторонами;
  • територіальним громадам підвищувати рівень поінформованості населення про вплив усіх нас на те, як ми генеруємо та використовуємо енергію.

Енергетичний салон XXI – це не тільки ділова зустріч енергетичної спільноти для відкритого обговорення складних питань, але й неспішна розмова про важливе у вишуканій атмосфері. Що нас турбує окрім бізнесу та професіоналізму? Що нас зближує? Це місце зустрічі, яке дозволить не лише налагоджувати партнерські відносини, а сприятиме інтелектуальному відпочинку, натхненню й наповненню позитивною енергією.

Головною особливістю 1-го Енергетичного салону XXI є художня виставка засновника і лідера Енергетичного салону ХХІ Ольги Босак. Колекція картин Ольги Босак «Енергія у дії» заохочує всіх подумати про наші рішення щодо джерел енергії, яким ми надаємо перевагу, кількості енергії, яку ми використовуємо та якості енергії, яку ми обираємо. Під час наступних енергетичних салонів будуть використовуватися різні інструменти мистецтва для передачі важливих меседжів для енергетичної галузі.

 

1-ий Енергетичний салон XXI “Переваги відновлювальної енергетики для навколишнього середовища” відбувся 13 червня 2019 року у Києві.

Головна мета – акцентувати увагу українського уряду, громадських організацій, місцевих громад та фінансових установ на тих питаннях, які є важливими для розвитку  енергетичного бізнесу та вдосконалення інвестиційного іміджу країни.

Вважається, що відновлювані джерела енергії мають багато переваг для навколишнього середовища. На 1-му Енергетичному салоні ХХІ норвезькі компанії, що виходять на український енергетичний ринок, представили свої аргументи на захист цього поширеного твердження. Представники міжнародного енергетичного бізнесу говорили про фактори, які можуть визначати тип та інтенсивність впливу на навколишнє середовище. Представники уряду і фінансових установ поділилися своїм баченням та вимогами до інвесторів. Серед тих, хто взяв участь у 1-му Енергетичному салоні: заступник Міністра екології та природних ресурсів України, Генеральний директор Директорату енергетичних ринків Міненерговугілля, Керівник НЕК «Укренерго», Посол Норвегії в Україні, представники EBRD, NEFCO, ключові гравці ринку.

 

Партнери:

  • найбільша у світі юридична компанія Dentons
  • норвезькі компанії NBT і Scatec Solar, які є одними з найбільших інвесторів у галузі відновлювальної енергетики в Україні

 

Про Ольгу Босак, засновника та лідера Energy Salon XXI

Ольга Босак – єдина українка і єдина жінка у Раді директорів норвезької енергетичної компанії AICE Hydro; член Наглядової ради Українсько-Австрійської Асоціації; засновник Olha Bosak Management Consulting з фокусом на питаннях енергетичного сектору; автор проекту «Живи вільно», який на міжнародному рівні було започатковано в будівлі Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку з метою формування позитивного іміджу постмайданівської України.

Має значний досвід роботи на керівних посадах як у державному, так і в приватному секторах. Очолювала Центр реформ нафтогазового сектору та корпоративного урядування в державних компаніях НАК “Нафтогаз України”. Працювала в Адміністрації Президента України, з міністерствами, міжнародними організаціями та великими компаніями в Україні й за кордоном. Мережа її зв’язків сягає найвищих рівнів.

Ольга є співавтором двох книг та автором статей, в яких піднімаються важливі питання менеджменту і енергетики. Також протягом останніх років вона зробила успішну міжнародну кар’єру художниці. Представляла свої  картини в Україні, Австрії, Італії, Франції, США та Канаді. Її роботи можна подивитися на Artsy та Saatchi. Отримала дві вищі освіти в Україні, навчалася в Австрії, Німеччині, Франції, США, зокрема, у Зальцбурзькій міжнародній літній академії мистецтв, яка є найстарішою школою такого типу в Європі.

Brand-17164-Energy-Salon---digital-banner_Olha

Ольга Босак про Energy Salon XXI: “Моя робота у секторі енергетики, а моє основне хобі у мистецькій сфері. Новий проект Energy Salon XXI, власне, знаходиться на перетині цих двох площин – енергетичної та мистецької. Бачення цього проекту базується на моєму досвіді роботи з великими компаніями, міжнародними організаціями, міністерствами як в Україні, так й за кордоном. Мені дуже хотілося, розробляючи концепцію моєї ініціативи, врахувати сьогоднішні головні потреби енергетичної галузі. Також мені хочеться об’єднувати енергетичну спільноту задля її кращого внеску в економічний та суспільний розвиток як на національному, так і на глобальному рівнях.”