LIVE INSTALLATION. BE PART OF IT.  

Метою ініціативи є створення творчого простору для активної бізнес-спільноти. Society Salon XXI – це місце зустрічі для ділових людей, яке сприятиме інтелектуальному відпочинку, натхненню й налагодженню відносин з іншими особистостями.

Інтелектуальні рефлексії Society Salon XXI – це не тільки безпосередній дотик до визнаного Генія, але й неспішна розмова про важливе у гарному товаристві, зустріч, яка надихає. Що нас турбує окрім бізнесу та професіоналізму? Що нас зближує?

Є дуже багато ідей, але не всі ідеї виживають. Як народжуються ідеї? Як матеріалізувати наші ідеї? Як запевнитися, що ідеї будуть успішно реалізовані? Чому деякі країни більш ефективно використовують свій потенціал, ніж інші? Україна відома талановитими людьми, але досі не може використати свій потенціал на всіх 100. Ці та інші питання обговорюються на заходах Society Salon XXI.

Як відбувається: Письменник, науковець, художник, музикант чи актор представляє свою вступну тезу, використовуючи продукт своєї роботи. Художник приходить зі своєю картиною, письменник – зі своїм текстом, музикант – зі своїм музичним твором. Аудиторія вельми запрошується поміркувати й висловити свої думки тощо.

Для кого: для підприємців та представників приватних компаній

~~~

Інтелектуальні рефлексії з Юрієм Андруховичем

Партнери: Посольство Австрії в Україні та Австрійський культурний форум

Хто: Відомий український письменник Юрій Андрухович поділився деякими секретами своєї творчості. Андрухович опублікував романи, поетичні й есеїстичні збірки та цикл оповідань. Його твори було перекладено й опубліковано в Польщі, Канаді, США, Німеччині, Угорщині, Іспанії, Франції, Італії та багатьох інших країнах. Він був запрошеним спікером американських університетів, зокрема, Гарвардського, Єльського, Колумбійського, Пенсильванського та Інституту Кеннана у Вашинґтоні. За свої літературні праці і діяльність у ролі публічного інтелектуала Андруховича було відзначено кількома національними й міжнародними нагородами, серед яких премія відомого літературного журналу «Сучасність» (1997), Премія імені Гердера (2001), Премія миру імені Ремарка (2005), Ляйпцизька книжкова премія «За європейське взаєморозуміння» (2006), Літературна премія Центральної Європи Angelus за роман «Дванадцять обручів» (2006), Премія імені Ханни Арендт (2014).

Коли: 24 лютого 2016 року

Де: Київ, Україна

~~~

Інтелектуальні рефлексії з Ярославом Грицаком

Партнери: Група терміналів TIS та Impact Hub Odessa

Хто: Відомий український науковець, історик і публіцист Ярослав Грицак поділився своєю формулою успіху та новою формулою успіху для України. Бренд «Ярослав Грицак» сьогодні називають знаком якості. Він любить Одесу -радо погодився поспілкуватися з представниками одеської бізнес спільноти. Серед нагород: Премія Антона Ґінделі з культури та історії Центральної, Східної та Південної Європи (Відень, 2010), нагорода журналу «Кореспондент» «Найкраща книжка року» (2007), Нагорода журналу «Przeglad Wschodni» (Варшава, 1998) за найкращу іноземну книжку у галузі східноєвропейської історії.

Коли: 7 червня 2016 року

Де: Одеса, Україна

Society Salon XXI_Facebook poster

Інтелектуальні рефлексії з Віталієм Портніковим

Партнер: America House Kyiv

Хто: Відомий український публіцист і журналіст. Оглядач радіо «Свобода» і постійний автор аналітичних статей на політичну та історичну тематику. Автор публіцистичних книжок «Богородиця в синагозі» і «Тюрма для янголів». Засновник політично-дискусійної програми «Політклуб», яка зараз виходить в ефір на телеканалі «Еспресо». Вів публіцистичні й інформаційно-аналітичні програми на кількох українських телеканалах, зокрема, «Правда Віталія Портникова» на телеканалі ТВі. У 2010 році став головним редактором ТВі. Лауреат у категорії «Журналіст року» в щорічному конкурсі «Людина року».

Коли: 24 вересня 2016 року

Де: Київ, Україна

Society salon XXI_for Facebook

Інтелектуальні рефлексії з Владикою Борисом Ґудзяком

Партнер: MUSA International Art Space

Хто: Владика Борис Ґудзяк – єпископ Української Греко-Католицької Церкви, глава Паризької єпархії святого Володимира Великого для українців-католиків візантійського обряду у Франції, Швейцарії, Бельгії, Нідерландах та Люксембурзі, науковець та громадський діяч. Українець, який народився та виріс у США, випускник Гарвардського, Сиракузького університетів, Папського східного інституту та Університету папи Урбана у Римі. Після розпаду СССР займався відновленням Українського Католицького Університету у Львові, почесним Президентом якого є сьогодні. Нагорджений Орденом «За інтелектуальну відвагу», Орденоми «За заслуги» ІІ ступеня, Відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України». 2008 року отримав звання кавалера Академічних Пальм – нагороду Міністерства вищої освіти та науки Франції.У 2015 році став кавалером Ордену Почесного Легіону.

Коли: 8 квітня 2017 року

Де: Париж, Франція